O blogu\ o autorce


  Opowiadanie zaczęłam pisać z dwóch względów- pierwszy to moja miłość do pisania, którą zaniedbałam przez ostatni czas, gdy lata szkolne pozostały daleko za mną. Drugi to moja sympatia do mangi Naruto, która mnie zainspirowała do napisania tej historii. 
   Z racji tego, że lubię Sasuke i Sakurę to wybór padł na historię miłosną tej dwójki osadzoną w prawdopodobnej rzeczywistości świata Naruto. Może się znaleźć kilka nieścisłości w porównaniu do komiksu, ale na potrzeby opowiadania niektóre rzeczy będą zmienione i w miarę możliwości logicznie wyjaśnione.   
   Nie jestem dobra w graficznych rzeczach, więc blog ma wygląd taki jaki ma. Niestety zajęłoby mi dużo czasu, żeby go "upiększyć", a wolę poświęcić go na pisanie.
   Kilka słów o mnie. Naprawdę kilka :) Jestem dwudziestokilkuletnią (kobiet o wiek się nie pyta ;) mamą słodkiego synka, który pochłania mnóstwo czasu, a więc oddawać się swojej pasji- pisaniu, mogę w tych chwilach, gdy Jonatanek zaśnie albo jakaś miła ciocia weźmie go na plac zabaw i mam parę chwil dla siebie. 
   Co kocham? Boga, męża, syneczka, moich przyjaciół. 
   Co lubię? Czekoladę, ogólnie słodycze :) zapach Amor Amor Cacharel, lubię szyć na swoim cudownym overlocku, ładne rzeczy- jestem raczej estetką.
   Czego nie lubię? Surowej cebuli ;) Kłamstwa, rozmawiania przez telefon ;)
   To tyle. Jeśli macie jakieś pytania, zapraszam do odpowiedniej zakładki na moim blogu, pozdrawiam serdecznie! 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz